Plati lova, stalas, spintelė, daiktadėžė

Vaikų baldai – dizainerio kurtas vaikų kambario baldų komplektas, kuris Jūsų vaikui leis jaustis išskirtiniu. Gero dizaino pojūtis nuo vaikystės.

Vaikų baldų spalvos: mėlyna, oranžinė. Spalvos gali būti ir kitos
Vaikų baldus sudarančios dalys: didelė lova su 3 stalčiais (čiužinys neįeina į komplektą), maža daiktadėžė ant lovos, stalas su itin talpia stacionaria ir mobilia spintelėmis. Stalas su storintu stalviršiu ir šonu. Vaikų baldai be rankenėlių, t.y. su angomis pirštams (galima, jei yra noras gaminti baldus su rankenėlėmis).
Baldus galima rinktis atskirai (ne komplektą).

Oranžinė spalva simbolizuoja nuotykius ir stiprius socialinius ryšius. Oranžinė spalva naudojama, norint pakelti energijos lygį, tad tai puikus pasirinkimas vaikų kambariui. Oranžinė spalva taip pat siejama su šiluma ir laime. Oranžinė sujungia raudonos spalvos energingumą ir ir geltonos teikiamą džiugesį.

Mėlyna spalva simbolizuoja pasitikėjimą savo jėgomis, atsakingumą. Tad atsiradus sunkumams, verta į savo aplinką įtraukti mėlynų detalių. Mėlyna siekia taikos ir ramybės bei padeda kovoti su stresu, atsipalaiduoti. Mėlyna idealistų spalva. Ji skatina saviraišką, aukštų idealų siekimą. Mėlynos spalvos išmintis kyla iš aukšto intelekto lygio, dvasinės perspektyvos. Daug tyrimų atskleidė, kad mėlyną spalvą žmonės mėgsta bene labiausiai. Psichologai spėjimu taip yra todėl, kad mėlyna spalva teikia saugumo jausmą. Apibendrinant, mėlyną spalvą mėgsta kuklūs, dvasingi, geri, žmonės, kurie dažnai yra linkę į apmąstymus.

Turite klausimų ?

13 + 12 =